Rezerwacja Lasertag
Zorganizuj u nas!
Event firmowy, wyjście klasowe czy urodziny dziecka w Szczecinie
Pokoje zagadek w Szczecinie
Tajemnicze przygody czekają na Was
Zarezerwuj już teraz!
Atrakcje dla dzieci i dorosłych w Szczecinie
Zapraszamy
Rozrywka dla każdego w Centrum Szczecina

» Czasowe wstrzymanie działalności

Szanowni Państwo!

W związku z zagrożeniem epidemicznym, podjęliśmy jedyną słuszną w tym momencie decyzję. Żadne wprowadzane wzmożone środki ostrożności, ochrony osobistej i dezynfekcji, zmniejszanie liczebności grup uczestniczących w rozgrywkach, nie zminimalizują kontaktu międzyludzkiego podczas zabawy oraz w drodze i powrocie z niej. Nikt z nas nie może wiedzieć czy nie jest nosicielem wirusa.

 

Dlatego przyłączamy się do apelu: #zostańwdomu

 

Od dnia 12.03.2020 r. do 27.03.2020 r. wstrzymujemy działalność prowadzoną przez Labirynt Laser Tag Szczecin oraz Escape Room Szczecin.

 

Wszystkie rezerwacje (zarówno indywidualne, firmowe, czy przyjęcia urodzinowe) zostają anulowane. W przypadku opłacenia zaliczki, istnieje możliwość zwrotu jej lub zatrzymania na poczet realizacji rezerwacji w późniejszym terminie. Z osobami, które dotychczas dokonały rezerwacji na okres wstrzymania rezerwacji, będziemy kontaktować się w najbliższym czasie. Ważność zakupionych voucherów zostanie przedłużona o czas wstrzymania działalności.

 

Wraz z rozwojem sytuacji, czas wstrzymania działalności może ulec zmianie. O kolejnych działaniach będziemy Was informować na bieżąco.

 

W razie pytań jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 506-536-996 / 500-430-860 lub mailowo: info@escapeszczecin.pl.

 

Prosimy wszystkich o wyrozumiałość oraz realizowanie podstawowych zasad higieny i ograniczenie kontaktów międzyludzkich.

 

Zespół
Labirynt Laser Tag i Escape Room Szczecin

 

Partnerzy

atrakcje dla dzieci Szczecin Urodziny dla dzieci Szczecin imprezy integracyjne szczecin organizacja imprez
urodziny dla dzieci

Rezerwacja

Zarezerwuj już teraz!

Telefon 500-430-860
E-mail: info@labiryntarena.pl

kawalerskie Szczecin

Kontakt

al. Niepodległości 18-22 (5 piętro)
70-412 Szczecin

Rezerwacje 500-430-860
Biuro 500-347-468
E-mail info@labiryntarena.pl

PFR 2.0

Labirynt Arena wszystkie prawa zastrzeżone. Zapraszamy: Imprezy firmowe Szczecin, urodziny, atrakcje dla dzieci, rozrywka w Szczecinie, organizacja imprez, kawalerskie i imprezy urodzinowe.
Realizacja: strony internetowe Szczecin KULIKOWSKI-IT