Rezerwacja Lasertag
Zorganizuj u nas!
Event firmowy, wyjście klasowe czy urodziny dziecka w Szczecinie
Pokoje zagadek w Szczecinie
Tajemnicze przygody czekają na Was
Zarezerwuj już teraz!
Atrakcje dla dzieci i dorosłych w Szczecinie
Zapraszamy
Rozrywka dla każdego w Centrum Szczecina

» Ograniczenia – COVID-19

Szanowni Państwo!

W związku z zagrożeniem epidemicznym i aktualnymi nowymi ograniczeniami informujemy Państwa, że od dnia dzisiejszego jesteśmy nieczynni.

 

Od dnia 28.12.2020 r. do czasu zniesienia obostrzeń wstrzymujemy działalność prowadzoną przez Labirynt Laser Tag Szczecin oraz Escape Room Szczecin.

 

Wszystkie rezerwacje zostają anulowane. W przypadku opłacenia zaliczki, istnieje możliwość zwrotu jej lub zatrzymania na poczet realizacji rezerwacji w późniejszym terminie. Z osobami, które dotychczas dokonały rezerwacji na okres wstrzymania rezerwacji, będziemy kontaktować się w najbliższym czasie. Ważność zakupionych voucherów zostanie przedłużona o czas wstrzymania działalności.

 

Wraz z rozwojem sytuacji, czas wstrzymania działalności może ulec zmianie. O kolejnych działaniach będziemy Was informować na bieżąco.

 

☎️W razie pytań jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 500-430-860 / 506-536-996 lub mailowo: info@labiryntarena.pl☎️

 

Prosimy wszystkich o wyrozumiałość oraz realizowanie podstawowych zasad higieny oraz ograniczenie kontaktów międzyludzkich.

#zostańwdomu

Partnerzy

atrakcje dla dzieci Szczecin Urodziny dla dzieci Szczecin imprezy integracyjne szczecin organizacja imprez
urodziny dla dzieci

Rezerwacja

Zarezerwuj już teraz!

Telefon 500-430-860
E-mail: info@labiryntarena.pl

kawalerskie Szczecin

Kontakt

al. Niepodległości 18-22 (5 piętro)
70-412 Szczecin

Rezerwacje 500-430-860
Biuro 500-347-468
E-mail info@labiryntarena.pl

Labirynt Arena wszystkie prawa zastrzeżone. Zapraszamy: Imprezy firmowe Szczecin, urodziny, atrakcje dla dzieci, rozrywka w Szczecinie, organizacja imprez, kawalerskie i imprezy urodzinowe.
Realizacja: strony internetowe Szczecin KULIKOWSKI-IT