Zapisz się do Newslettera i otrzymuj informacje o gorących promocjach

Arena i gra

Nowa atrakcja w Labiryncie – Escape Room

Escape Room to nowość na szczecińskim rynku rozrywki, pozwalająca na urozmaicenie formy spędzania wolnego czasu. A zatem czym jest nasza propozycja? Razem ze znajomymi trafiacie do pokoju wypełnionego tajemniczymi przedmiotami. Cel jest jeden ­ wydostać się przed upływem 60 minut. Zegar tyka, a przed Wami wyzwanie godne najlepszego detektywa. Do wyboru 2 pokoje – Cela oraz Sherlock.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony Escape Room Szczecin – zobacz

Dalej »

O nas

Serdecznie witamy na stronie Labirynt Laser Tag Szczecin. Arena mieści się w samym centrum Szczecina przy Al. Niepodległości 18-22 (były Odzieżowiec). Jest pierwszym tego typu obiektem w województwie zachodnipomorskim. Zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia nas.

Życzymy wspaniałej  zabawy w grupie przyjaciół lub znajomych. Laser Tag doskonale integruje grupę, pozwala aktywnie i zdrowo spędzić czas w niezapomnianej i świetnej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!!!

Dalej »

Co to jest Laser Tag?

Znany też jako „laserowy paintball” – to realistyczna gra symulująca pole walki. Nazwa laserowy paintball, nie do końca jest trafna, bo z tradycyjnym paintballem wspólne ma jedynie zasady gry. Zamiast kulek z farbą uczestnicy gry otrzymują karabin laserowy emitujący fale podczerwieni oraz przyodziewają lekką kamizelkę z systemem czujników elektronicznych zbierających informacje na temat trafień.

Podczas uczestnictwa zawodnicy angażują w grę całe ciało oraz zmysły. Wiązka podczerwieni jest w 100% bezpieczna dla zdrowia, dlatego też gra nadaje się idealnie dla wszystkich niezależnie od wieku i predyspozycji. System ten stał się w ciągu ostatniej dekady wyjątkowo popularny wśród osób w bardzo szerokim przedziale wiekowym.

Przeznaczona dla tych wszystkich, którzy lubią mocne wrażenia i sportową rywalizację!

Arena

Gra odbywa się na specjalnie przygotowanej Arenie. Do Waszej dyspozycji oddajemy około 400 m2 labiryntowych przejść i zakamarków gdzie można się ukryć. Cała powierzchnia Areny spowita jest półmrokiem co dodaje dodatkowego dreszczyku emocji. Na całym terenie walki rozlokowane są liczne przeszkody i zasłony, za którymi można się ukryć i prowadzić ostrzał m.in. beczki, mury obronne, wieże snajperskie, okopy…

Arena

Green Base

Red Base

Uzupełnieniem klimatu Areny są  liczne efekty świetlne, generatory mgły, jak i klimatyczna muzyka.
Jednocześnie na Arenie może grać 10 osób.

Ponadto Arena posiada miejsce przygotowań, poczekalnię z barem, szatnię oraz WC.

Przed grą zapoznaj się z Regulaminem Areny. Regulamin dostępny do wglądu również na miejscu w lokalu.

Scenariusze gry

Wybierz scenariusz gry, który Tobie odpowiada. Sam zdecyduj o ilości żyć, dostępnej amunicji czy miejscu, w którym się odrodzisz.

Od 19 maja dostępny jest nowy scenariusz – VIP.
Tym razem macie możliwość wcielenia się w ochroniarzy VIP-a. W tym scenariuszu rośnie rola współpracy zespołowej. W każdym team’ie jest osoba, którą musicie chronić. Drużyna przeciwna nie wie kto jest tą osobą. Dopiero przy odczytaniu statystyk ujawnimy wszystko. Wygrywa drużyna, której VIP mniej ucierpi. Tryb zupełnie inny od poprzednich.
Polecamy dla grup od 4 osób do 10 osób. Scenariusz możliwy w systemie drużynowym.
Gorąco polecamy!

Poniżej przedstawiamy dostępne rodzaje rozgrywki.

Dalej »

Sprzęt

Gracze wyposażeni są w jeden z dwóch rodzajów karabinów.

Pierwszym jest ciężki karabin szturmowy M3. Jest to broń długa, posiadającą możliwość strzelania z karabinu maszynowego, popularnego Shotguna czy też z wyjątkowo celnego Sniper Gana.

Drugą, dostępną bronią jest karabin do walki na krótkie dystanse – UZ1, posiadający poza 30 strzałowym karabinem również zabójcze pociski Dum-Dum.

Broń: Uzi

Uzi

Broń: M3

M3

Kamizelka

Kamizelka

Dalej »

Bar

Po grze zapraszamy graczy do odpoczynku w naszym barze, gdzie wyświetlane są na bieżąco wyniki każdej rozgrywki. Ponadto proponujemy napoje orzeźwiające oraz przekąski, które pomogą w regeneracji sił przed następnym pojedynkiem.

Oddajemy do Waszej dyspozycji 30 miejsc siedzących.

Bar jest doskonałym miejscem do organizacji przyjęć okolicznościowych, jak urodziny, spotkania firmowe czy wieczory kawalerskie i panieńskie. Specyficzna atmosfera uczyni każde przyjęcie wyjątkowym.

Zorganizuj swoje przyjęcie właśnie u nas!

Labirynt Bar

Labirynt Bar

Labirynt Bar

Pytania i odpowiedzi / Regulamin

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak się ubrać?
Gry w Laser Tag nie wymagają specjalnego ubioru. Zalecamy grę w wygodnym obuwiu o płaskiej podeszwie. Ze względu na światła UV zamontowane na całej Arenie zalecamy również ciemniejsze ubrania. Osoby mające jasną odzież są bardziej widoczne i stają się łatwiejszym celem dla przeciwnika.

Ile osób może grać?
Jednocześnie może grać 10 osób. Przy większych grupach dzielimy zawodników na zespoły. Wówczas tworzy się tzw. mini turniej. W taki sposób jesteśmy w stanie przyjąć nawet 30 osób.
Drużyny, które w danej chwili mają przerwę mogą przyjrzeć się szczegółowym wynikom gier, które obsługa po każdej grze przedstawi Uczestnikom.

Dalej »