Zapisz się do Newslettera i otrzymuj informacje o gorących promocjach

Arena i gra

O nas

Serdecznie witamy na stronie Labirynt Laser Tag Szczecin. Arena mieści się w samym centrum Szczecina przy Al. Niepodległości 18-22 (były Odzieżowiec). Jest pierwszym tego typu obiektem w województwie zachodnipomorskim. Zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia nas.

Życzymy wspaniałej  zabawy w grupie przyjaciół lub znajomych. Laser Tag doskonale integruje grupę, pozwala aktywnie i zdrowo spędzić czas w niezapomnianej i świetnej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy!!!

Dalej »

Polecamy nasze lokale – Escape Room Szczecin na deptaku Bogusława

Escape Room to nowość na szczecińskim rynku rozrywki, pozwalająca na urozmaicenie formy spędzania wolnego czasu. A zatem czym jest nasza propozycja? Razem ze znajomymi trafiacie do pokoju wypełnionego tajemniczymi przedmiotami. Cel jest jeden ­ wydostać się przed upływem 60 minut. Zegar tyka, a przed Wami wyzwanie godne najlepszego detektywa. Do wyboru 2 pokoje – Szepty oraz Iluzjonista

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony Escape Room Szczecin – zobacz

Filmik promocyjny – zobacz

Adres:
ul. Księcia Bogusława X 9/4 (deptak Bogusława),
70-440 Szczecin
tel. 506-536-996
e-mail: info@escapeszczecin.pl
www.escapeszczecin.pl

Dalej »

Co to jest Laser Tag?

Znany też jako „laserowy paintball” – to realistyczna gra symulująca pole walki. Nazwa laserowy paintball, nie do końca jest trafna, bo z tradycyjnym paintballem wspólne ma jedynie zasady gry. Zamiast kulek z farbą uczestnicy gry otrzymują karabin laserowy emitujący fale podczerwieni oraz przyodziewają lekką kamizelkę z systemem czujników elektronicznych zbierających informacje na temat trafień.

Podczas uczestnictwa zawodnicy angażują w grę całe ciało oraz zmysły. Wiązka podczerwieni jest w 100% bezpieczna dla zdrowia, dlatego też gra nadaje się idealnie dla wszystkich niezależnie od wieku i predyspozycji. System ten stał się w ciągu ostatniej dekady wyjątkowo popularny wśród osób w bardzo szerokim przedziale wiekowym.

Przeznaczona dla tych wszystkich, którzy lubią mocne wrażenia i sportową rywalizację!

Filmik promocyjny – zobacz

Arena

Gra odbywa się na specjalnie przygotowanej Arenie. Do Waszej dyspozycji oddajemy około 400 m2 labiryntowych przejść i zakamarków gdzie można się ukryć. Cała powierzchnia Areny spowita jest półmrokiem co dodaje dodatkowego dreszczyku emocji. Na całym terenie walki rozlokowane są liczne przeszkody i zasłony, za którymi można się ukryć i prowadzić ostrzał m.in. beczki, mury obronne, wieże snajperskie, okopy…

Arena

Green Base

Red Base

Uzupełnieniem klimatu Areny są  liczne efekty świetlne, generatory mgły, jak i klimatyczna muzyka.
Jednocześnie na Arenie może grać 10 osób.

Ponadto Arena posiada miejsce przygotowań, poczekalnię z barem, szatnię oraz WC.

Przed grą zapoznaj się z Regulaminem Areny. Regulamin dostępny do wglądu również na miejscu w lokalu.

Scenariusze gry

Wybierz scenariusz gry, który Tobie odpowiada. Sam zdecyduj o ilości żyć, dostępnej amunicji czy miejscu, w którym się odrodzisz.

Poniżej przedstawiamy dostępne rodzaje rozgrywki.

Dalej »

Sprzęt

Gracze wyposażeni są w jeden z dwóch rodzajów karabinów.

Pierwszym jest ciężki karabin szturmowy M3. Jest to broń długa, posiadającą możliwość strzelania z karabinu maszynowego, popularnego Shotguna czy też z wyjątkowo celnego Sniper Gana.

Drugą, dostępną bronią jest karabin do walki na krótkie dystanse – UZ1, posiadający poza 30 strzałowym karabinem również zabójcze pociski Dum-Dum.

Broń: Uzi

Uzi

Broń: M3

M3

Kamizelka

Kamizelka

Dalej »

Bar

Po grze zapraszamy graczy do odpoczynku w naszym barze, gdzie wyświetlane są na bieżąco wyniki każdej rozgrywki. Ponadto proponujemy napoje orzeźwiające oraz przekąski, które pomogą w regeneracji sił przed następnym pojedynkiem.

Oddajemy do Waszej dyspozycji 30 miejsc siedzących.

Bar jest doskonałym miejscem do organizacji przyjęć okolicznościowych, jak urodziny, spotkania firmowe czy wieczory kawalerskie i panieńskie. Specyficzna atmosfera uczyni każde przyjęcie wyjątkowym.

Zorganizuj swoje przyjęcie właśnie u nas!

Labirynt Bar

Labirynt Bar

Labirynt Bar

Pytania i odpowiedzi / Regulamin

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak się ubrać?
Gry w Laser Tag nie wymagają specjalnego ubioru. Zalecamy grę w wygodnym obuwiu o płaskiej podeszwie. Ze względu na światła UV zamontowane na całej Arenie zalecamy również ciemniejsze ubrania. Osoby mające jasną odzież są bardziej widoczne i stają się łatwiejszym celem dla przeciwnika.

Ile osób może grać?
Jednocześnie może grać 10 osób. Przy większych grupach dzielimy zawodników na zespoły. Wówczas tworzy się tzw. mini turniej. W taki sposób jesteśmy w stanie przyjąć nawet 30 osób.
Drużyny, które w danej chwili mają przerwę mogą przyjrzeć się szczegółowym wynikom gier, które obsługa po każdej grze przedstawi Uczestnikom.

Dalej »